ZADASZENIA SZKLANE
ZADASZENIA Z POLIWĘGLANEM

Wykończenie zewnętrznej fasady budynku, przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że zwiększa się funkcjonalność przestrzeni, poprawia komfort jej użytkowania i zapewnia bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie w branży produkcyjnej stolarki aluminiowej pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę usług wykończeniowych.

Realizujemy wyobrażenia z zachowaniem najwyższych standardów

Nasze realizacje obejmują wykonanie zadaszeń z poliwęglanu komorowego oraz wiatrołapów o indywidualnie określonych wymiarach. Po dokonaniu ustaleń z inwestorem wykonujemy projekt inwestycji oraz przystępujemy do jej realizacji. Stawiamy konstrukcje nośne z wytrzymałych systemów profili aluminiowych, z uwzględnieniem parametrów materiału wypełniającego wnęki panelowe.

Jesteśmy bliżej niż myślisz

Wykonujemy funkcjonalne, odporne na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych zadaszenia z poliwęglanu komorowego na terenie Gdańska jak i okolicznych miast. Każdego dnia zwiększamy zakres naszej działalności by nieść satysfakcję z inwestycji klientom z dalszych regionów kraju.

Łączymy formy i funkcje w spójną kompozycję

Mechaniczne, optyczne i termiczne właściwości poliwęglanu komorowego sprawiają, że odpowiada on potrzebom konstrukcji, wystawionych na nieustanne działanie czynników zewnętrznych. Oferowane zadaszenia aluminiowe, kryte tworzywem sztucznym sprawdzają się jako pokrycie tarasów, balkonów, a także ogrodów zimowych i stref basenowych.

Estetyczne wykończenie zadaszeń, mleczna barwa poliwęglanu komorowego dobrze przepuszczającego światło i designerski, aluminiowy stelaż to krok ku przyszłości architektury funkcjonalnej w której design odgrywa wciąż tylko większą rolę.