Zabudowy tarasów

Zabudowa tarasu 'System Copal'

Zabudowa tarasu Systemem Copal umożliwia wykonanie  tarasu lub werandy wraz z zadaszeniem. Specjalnie zaprojektowane profile aluminiowe pozwalają na zastosowanie szyb zespolonych, co znacznie podwyższa standard zabudowy. Działa ona wówczas jako strefa buforowa zmniejszająca straty cieplne budynku, co wpływa korzystnie na bilans energetyczny całego obiektu.

Zabudowany taras jest miejscem integracji domu z jego naturalnym otoczeniem. Osłonięte i skąpane w słońcu pomieszczenie pozwala na bezpośredni kontakt z przyrodą prawie przez cały rok.

Wysokiej jakości profile aluminiowe wykorzystane na konstrukcję tarasu z oksydowaną lub lakierowaną powierzchnią, pozwalają na uzyskanie dowolnej bryły i kolorystyki. Przesuwne i stałe segmenty Copal można również komponować z drewnem, jako głównym elementem konstrukcyjnym.

Ogrody zimowe

Ogród zimowy to funkcjonalne rozwiązanie pozwalające powiększyć powierzchnię domu oraz zyskać przytulne miejsce do odpoczynku.
Charakteryzuje się wysoką jakością, estetyką i trwałością. Można z niego korzystać przez cały rok niezależnie od pory roku i pogody. Konstrukcja aluminiowa jest stabilna i trwała dopasowana do architektury budynku, tworząc harmonijną całość. Naszym priorytetem jest staranne zaprojektowanie oraz wykonanie konstrukcji ogrodu zimowego, tak by służył on przez wiele lat.

Zabudowy tarasów Trójmiasto i okolice

Wieloletnie doświadczenie. Realizujemy zabudowy tarasów dla klientów indywidualnych, prywatnych inwestorów oraz wspólnot mieszkaniowych. Obszar działalności: Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Pruszcz Gdański i okolice.