Pergole i carport

Pergole

Pergole są idealnym rozwiązaniem dla ogrodów i tarasów. W świetny sposób potrafią zastąpić markizy, ogrody zimowe, czy altany, zachowując designerski wygląd. Charakteryzują się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wiatr i deszcz nie są im straszne, a swój nienaganny wygląd zachowują przez długie lata. Idealnie sprawdzają się podczas odpoczynku w ogrodzie, czy też na tarasie. Ich konstrukcja może być zarówno klasyczna, jak i nowoczesna. Niezależnie od stylu w jakim został wybudowany nasz dom, pergola będzie komponowała się z nim idealnie. Pergola w włoskim stylu, wykonana z aluminium, w estetyczny sposób ozdobi naszą posesję. Z lekkością i gracją będzie chronić nas przed słońcem, aby wypoczynek z rodziną lub w gronie przyjaciół odbywał się w komfortowych warunkach.

Pokrycie wykonane ze specjalnej tkaniny stanowi ochronę przed słońcem i wysokimi temperaturami, a także przed opadami atmosferycznymi. Jej stabilna i solidna konstrukcja wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jej nienaganny wygląd będzie nas cieszył przez wiele lat. Pergola zaprojektowana została w taki sposób aby idealnie komponowała się, a także wypełniała naszą przydomową przestrzeń, zarówno w klasycznym stylu, jak i tym nowoczesnym. W elegancki i estetyczny sposób ozdobi naszą posesję. Rozłożona tkanina poszycia tworzy niezwykły klimat, zainspirowany roletami rzymskimi, stanowi niebywałą dekorację otoczenia. Dzięki pergoli wypoczynek na świeżym powietrzu stanie się przyjemniejszy i jeszcze bardziej komfortowy.

Carport

Chcąc chronić swoje pojazdy na przydomowym podjeździe, warto zainwestować w wiatę samochodową. Jest to znacznie mniejszy koszt, w porównaniu z postawieniem garażu, a samochód jest równie dobrze chroniony przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Wiata samochodowa to solidna konstrukcja wykonana z profili aluminiowych oraz elementów nierdzewnych / stalowych ocynkowanych elektrolitycznie, ogniowo oraz malowanych proszkowo w 10-ciu standardowych kolorach. Istnieje możliwość pomalowania jej na dowolny kolor z palety RAL za dodatkową opłatą.

Nowoczesny carport poza stanowiskiem na pojazd może być wyposażony dodatkowo w funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. Odrębne, zamykane pomieszczenie gospodarcze, w którym można bezpiecznie przechowywać m.in. narzędzia, sprzęty i meble ogrodowe. Dzięki swojej konstrukcji, carport prezentuje się solidnie, a zarazem lekko – podkreślając walory nowoczesnej architektury.

Pergole i carport Trójmiasto i okolice

Wieloletnie doświadczenie. Realizujemy pergole i carport dla klientów indywidualnych, prywatnych inwestorów oraz wspólnot mieszkaniowych. Obszar działalności: Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Pruszcz Gdański i okolice.