Zabudowy balkonów ramowe

Zabudowa balkonu ramowa 'COPAL System'

To nowoczesne konstrukcje rozsuwalnych ścian i okien, opracowane z myślą o lekkiej zabudowie osłonowej pomieszczeń nie wymagających ogrzewania, a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. Prosta budowa a co za tym idzie łatwy i czysty montaż, są niewątpliwie zaletą systemu, który powstał miedzy innymi z myślą o zabudowie balkonów. System umożliwia wykonanie przeszklenia na istniejącej barierze balkonu, co stwarza nieograniczone możliwości w nadaniu nowych walorów estetycznych remontowanym budynkom oraz osiedlą z wielkiej płyty.

System powstał z myślą o tych nabywcach którzy szukają lekkiego i trwałego systemu o wysokich walorach estetycznych i użytkowych pozwalającego jednocześnie docieplić pomieszczenia oraz odizolować od hałasu. Redukcja kosztów ogrzewania przy zastosowaniu systemu jest wymierna i kształtuje się średnio na poziomie o 3 do 8% mniejszym niż bez docieplenia balkonu. W przypadku zastosowania systemu jako docieplenia balkonu nie jest potrzebna wymiana właściwych okien. Połączenie klasycznego okna oraz lekkiego okna przesuwanego daje sumarycznie okno trójkomorowe o właściwościach okna ze szkleniem termoizolacyjnym jednocześnie zachowując właściwą wentylację budynku niedopuszczając do zawilgocenia pomieszczeń a co za tym idzie spadku izolacyjności ścian.

Zabudowa balkonu to nowa jakość mieszkania

  • doskonała ochrona przed kurzem, wiatrem, opadami atmosferycznymi, hałasem, gołębiami
  • dodatkowa powierzchnia użytkowa – pokój letni, palarnia, warsztat dla majsterkowicza
  • doskonałe miejsce rekreacji i wypoczynku w wietrzne i deszczowe dni
  • docieplenie mieszkania w okresie jesienno-zimowo-wiosennym
  • ochrona przed włamaniem

Dodatkowe zalety funkcjonalne to:

  • łatwy demontaż okien w celu ich mycia (okna wystawiane są z torów prowadnic)
  • możliwość zamontowania zamków blokujących
  • wysoka jakość aluminium anodowanej powierzchni a także innych elementów systemu gwarantuje długoletnią trwałość bez potrzeby specjalnej konserwacji.

Estetyka

Dzięki delikatnemu wyglądowi system nie narusza założeń projektanta odnośnie architektury budynku a dzięki możliwości lakierowania profili trwałymi lakierami proszkowymi może stać się elementem zdobniczym podnoszącym walory estetyczne.

Montaż

Montaż zabudowy balkonu jest przeprowadzony przez dwóch wykwalifikowanych monterów i w przypadku loggii trwa kilka godzin.

Jest on jednak poprzedzony dokładnym pomiarem, podczas którego nasz przedstawiciel dokonuje wyceny oraz wyznacza dokładny termin wykonania usługi. Większość prac wykonywana jest w procesie produkcyjnym w warsztacie firmy. Do klienta przyjeżdżamy z gotowymi elementami, a sam montaż polega na złożeniu całej konstrukcji. Wszystkie elementy aluminiowe stykające się z murem zostają uszczelnione silikonem, a następnie za pomocą kołków rozporowych mocuje się całość konstrukcji. Jak widać montaż nie wymaga murowania, spawania jest szybki i nieuciążliwy dla klienta do minimum ogranicza czas pobytu naszych monterów u Państwa.

Zabudowy balkonów Trójmiasto i okolice

Wieloletnie doświadczenie. Realizujemy zabudowy balkonów dla klientów indywidualnych, prywatnych inwestorów oraz wspólnot mieszkaniowych. Obszar działalności: Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Pruszcz Gdański i okolice.