Alumark

        ALUMARK

        ul.Świerkowa 5
        83-034 Kaczki
        woj. pomorskie


        kom. 605 347 930
        e-mail: 

fb

Zabudowy Balkonów ramowe- system Copal

Zabudowa balkonu ramowe 'COPAL System' - to nowoczesne konstrukcje rozsuwalnych ścian i okien, opracowane z myślą o lekkiej zabudowie osłonowej pomieszczeń nie wymagających ogrzewania a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. Prosta budowa a co za tym idzie łatwy i czysty montaż, są niewątpliwie zaletą systemu, który powstał miedzy innymi z myślą o zabudowie balkonów. System umożliwia wykonanie przeszklenia na istniejącej barierze balkonu, co stwarza nieograniczone możliwości w nadaniu nowych walorów estetycznych remontowanym budynkom oraz osiedlą z wielkiej płyty. System powstał z myślą o tych nabywcach którzy szukają lekkiego i trwałego systemu o wysokich walorach estetycznych i użytkowych pozwalającego jednocześnie docieplić pomieszczenia oraz odizolować od hałasu. Redukcja kosztów ogrzewania przy zastosowaniu systemu jest wymierna i kształtuje się średnio na poziomie o 3 do 8% mniejszym niż bez docieplenia balkonu. W przypadku zastosowania systemu jako docieplenia balkonu nie jest potrzebna wymiana właściwych okien. Połączenie klasycznego okna oraz lekkiego okna przesuwanego daje sumarycznie okno trójkomorowe o właściwościach okna ze szkleniem termoizolacyjnym jednocześnie zachowując właściwą wentylację budynku niedopuszczając do zawilgocenia pomieszczeń a co za tym idzie spadku izolacyjności ścian.


Zabudowa balkonu to nowa jakość mieszkania jest to:

  • doskonała ochrona przed kurzem, wiatrem , opadami atmosferycznymi, hałasem, gołębiami
  • dodatkowa powierzchnia użytkowa - pokój letni, palarnia, warsztat dla majsterkowicza
  • doskonałe miejsce rekreacji i wypoczynku w wietrzne i deszczowe dni
  • docieplenie mieszkania w okresie jesienno-zimowo-wiosennym
  • ochrona przed włamaniem

 

Dodatkowe zalety funkcjonalne to:

  • łatwy demontaż okien w celu ich mycia (okna wystawiane są z torów prowadnic)
  • możliwość zamontowania zamków blokujących
  • wysoka jakość aluminium anodowanej powierzchni a także innych elementów systemu gwarantuje długoletnią trwałość bez potrzeby specjalnej konserwacji.

 

Estetyka:

Dzięki delikatnemu wyglądowi system nie narusza założeń projektanta odnośnie architektury budynku a dzięki możliwości lakierowania profili trwałymi lakierami proszkowymi może stać się elementem zdobniczym podnoszącym walory estetyczne.

 

Montaż

Montaż zabudowy balkonu jest przeprowadzony przez dwóch wykwalifikowanych monterów i w przypadku loggii trwa kilka godzin.
Jest on jednak poprzedzony dokładnym pomiarem, podczas którego nasz przedstawiciel dokonuje wyceny oraz wyznacza dokładny termin wykonania usługi. Większość prac wykonywana jest w procesie produkcyjnym w warsztacie firmy. Do klienta przyjeżdżamy z gotowymi elementami, a sam montaż polega na złożeniu całej konstrukcji. Wszystkie elementy aluminiowe stykające się z murem zostają uszczelnione silikonem, a następnie za pomocą kołków rozporowych mocuje się całość konstrukcji. Jak widać montaż nie wymaga murowania, spawania jest szybki i nieuciążliwy dla klienta do minimum ogranicza czas pobytu naszych monterów u Państwa.