Alumark

        ALUMARK

        ul.Świerkowa 5
        83-034 Kaczki
        woj. pomorskie


        kom. 605 347 930
        e-mail: 

fb

Zadaszenia z poliwęglanem komorowym.

Wykończenie zewnętrznej fasady budynku, przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że zwiększa się funkcjonalność przestrzeni, poprawia komfort jej użytkowania i zapewnia bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie w branży produkcyjnej stolarki aluminiowej pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę usług wykończeniowych.

 

Realizujemy wyobrażenia z zachowaniem najwyższych standardów

 

Nasze realizacje obejmują wykonanie zadaszeń z poliwęglanu komorowego oraz wiatrołapów o indywidualnie określonych wymiarach. Po dokonaniu ustaleń z inwestorem wykonujemy projekt inwestycji oraz przystępujemy do jej realizacji. Stawiamy konstrukcje nośne z wytrzymałych systemów profili aluminiowych, z uwzględnieniem parametrów materiału wypełniającego wnęki panelowe.

 

Jesteśmy bliżej niż myślisz

 

Wykonujemy funkcjonalne, odporne na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych zadaszenia z poliwęglanu komorowego, na terenie Gdańsku, jak i okolicznych miast. Każdego dnia zwiększamy zakres naszej działalności, by nieść satysfakcję z inwestycji klientom z dalszych regionów kraju.

 

Łączymy formy i funkcje w spójną kompozycję

 

Mechaniczne, optyczne i termiczne właściwości poliwęglanu komorowego sprawiają, że odpowiada on potrzebom konstrukcji, wystawionych na nieustanne działanie czynników zewnętrznych. Oferowane zadaszenia aluminiowe, kryte tworzywem sztucznym sprawdzają się jako pokrycie tarasów, balkonów, a także ogrodów zimowych i stref basenowych.

 

Estetyczne wykończenie zadaszeń, mleczna barwa poliwęglanu komorowego dobrze przepuszczającego światło i designerski, aluminiowy stelaż to krok ku przyszłości architektury funkcjonalnej, w której design odgrywa wciąż tylko większą rolę.

Zadaszenia z poliwęglanem - galeria